Nemocnica Handlová je tu pre Vás!

Súkromná nemocnica v Handlovej je situované v pokojnom prostredí mesta Handlová. Sme nemocnicou rodinného typu čo znamená, že najvyššou prioritou je pre nás rodina. Tejto filozofii sme prispôsobili celý chod našej nemocnice, návštevné hodiny, konzultačné hodiny, prístup lekárov, sestier a celého personálu. Jednotlivé oddelenia, ktoré v nemocnici Handlová nájdete, sú vybavené najkvalitnejšími diagnostickými prístrojmi. Náš personál je vysokokvalifikovaný, pripravený zvládnuť akýkoľvek problém.

Ešte ste sa nerozhodli či využijete našu starostlivosť?

Neváhajte a navštívte nás. Ochotne Vás prevedieme našimi oddeleniami, ukážeme Vám naše izby. Zoznámite sa s našim personálom. Vysvetlíme Vám všetky dostupné možnosti, spôsoby liečby a navrhneme postup starostlivosti o Vás či Vašich blízkych.

NEMOCNICA Handlová – 2.súkromná nemocnica, s.r.o. je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní:​ ​

• VšZP, s.r.o.
  • Dôvera ZP, a.s.