Kontaktné šošovky sú skvelým spôsobom, ako skvelo vidieť bez nepraktických okuliarov. Niekedy však spôsobujú viac starostí ako radosti. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys sú však iné – aké sú ich výhody?

Už vynález samotných okuliarov znamenal obrovský krok vpred pre celé ľudstvo. Život, kedy nevidíte dobre do diaľky alebo blízka, jednoducho nie je plnohodnotný a človek sa v takom prípade dosť trápi. Okuliare sa od ich vynájdenia neustále vyvíjali, neustále vznikajú nové dizajny a vylepšenia, ktoré ich robia krajšími a použiteľnejšími. Napriek tomu sú však okuliare často na príťaž. O tom by vedeli hovoriť najmä ľudia, ktorí často športujú. Ak hrávate športy, pri ktorých hrozí kolízia s iným hráčom, loptou, prípadne inou prekážkou, neustále riskujete nielen rozbitie mimoriadne drahých okuliarov, samotné okuliare vám navyše pri zlomení alebo ohnutí vedia zraniť tvár. Nehovoriac o adrenalínovejších športoch, pri ktorých dochádza k veľkým preťaženiam, prudkým pohybom a podobne. Vtedy sa väčšina okuliarov neudrží na svojom mieste, padá a spôsobuje iba problémy. A takto by sme mohli pokračovať donekonečna, našťastie už poznáme riešenie všetkých problémov okuliarov – kontaktné šošovky. Avšak, nie je šošovka ako šošovka.

Nízka cena sa nevypláca

Pri kúpe šošoviek mnohých zaskočí cena kvalitnejších značiek. Šošovky nie sú príliš drahá záležitosť, ak sa na nich aj napriek tomu snažíte ušetriť, väčšinou si spôsobíte akurát zbytočné problémy. Jednoducho, viac sa oplatí kúpiť si jedny kvalitné dvojtýždenné kontaktné šošovky, ako nejaké obyčajné lacné šošovky, ktoré vás už po pár hodinách začnú neznesiteľne škrabať, vysušujú oči a musíte ich tak veľmi rýchlo vybrať a zahodiť. Pomaly sa tak dostávame ku kontaktným šošovkám Acuvue Oasys od značky Johnson and Johnson, ktoré patria medzi tie najlepšie dvojtýždenné šošovky, aké môžete získať.

Prvotriedna kvalita

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys prinášajú viacero výhod, ktoré vám, ako bežnému používateľovi, výrazne zjednodušia a spríjemnia ich nosenie. Zložka Hydraclear Plus zamedzuje tvorbu bielkovinových usadenín a udržuje šošovky vlhké po celý deň, zamedzuje tým tak nepríjemnému škrabaniu a pocitu suchých očí. Vhodné sú teda pre používateľov, ktorí trávia veľa času pozeraním do obrazovky, prípadne v klimatizovaných priestoroch. Ich vysoká kvalita navyše zaručuje, že vydržia skutočne dva týždne. Výhodou je aj ich vysoká priepustnosť kyslíka, vďaka čomu ich môžete nosiť aj celý deň, dokonca aj na spanie. Dokúpiť si k nim môžete aj kvalitné roztoky na kontaktné šošovky, ktoré udržia šošovky v čo najlepšom stave, keď ich práve nemáte na sebe. Ak teda hľadáte tie najlepšie dvojtýždenné kontaktné šošovky, ktoré vás nesklamú, riešenie je jasné – Acuvue Oasys!

 

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *