Aj na vás už začína doliehať jesenná únava? Neviete sa sústrediť na dôležité povinnosti a najradšej by ste spali? Možno vás zachráni káva, je tu však aj lepšie riešenie – Kofex!

Zmeny ročných období nie sú pre ľudské telo práve najjednoduchšie na zvládnutie. Samozrejme, nájdu sa medzi nami takí, na ktorých sa zmena ročného obdobia prejaví len minimálne, ale aj takí, ktorých takáto zmena doslova položí. Niet sa čomu čudovať, zmeny trvania dňa, posúvanie časov, kedy začína tma a svetlo, zmeny teploty a počasia sa na našej schopnosti plnohodnotne žiť nejako prejaviť musia. Bohužiaľ, azda najviac sa tieto zmeny dotýkajú nášho mozgu. A to nie je práve dobré. Mozog je orgánom, ktorý všetko kontroluje, ak sa teda niečo dotýka mozgu, automaticky sa to dotýka celého nášho tela. Jesenná únava sa tak môže prejavovať ako lenivosť a nezáujem vykonávať žiadne fyzické, ale aj psychické aktivity. A to pri pracovnom nasadení, v ktorom by sme všetci mali byť, nie je dobré. Ako vám s takýmto stavom pomôže Kofex?

Nielen na dlhé cesty

Zázračnou látkou, ktorá dokáže držať ľudský mozog pri plnom vedomí aj pri maximálnej únave, je kofeín. Ten môžete do tela prijímať tradične, formou kávy, alebo inými, netradičnými spôsobmi. Napríklad tabletkami ako prípravok Kofex. Aká je jeho výhoda? Na rozdiel od kávy si ho môžete dopriať kedykoľvek len chcete. Či už ste v aute, práci alebo kdekoľvek inde. Jedna tableta prípravku Kofex obsahuje 50 miligramov kofeínu, z čoho 40 miligramov tvorí čistý kofeín a 10 miligramov kofeín z extraktu z guarany. Na rozdiel od kávy, prípravok Kofex nie je návykový, ak dodržíte maximálny denný počet dávok, závislosti sa vôbec nemusíte obávať. Zároveň si však môžete byť istí, že kofeín vás nabudí a všetko zrazu pôjde oveľa ľahšie. Neveríte? Vyskúšajte si to aj vy! Kofex zoženiete v e-shope Greenlike.sk. A jesenná únava je preč!

 

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *