V súčasnej dobe trpí veľká časť populácie chybami očí, ako napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť, prípadne astigmatizmus. Práve preto sa zaviedli moderné laserové operácie, ktoré dokážu tieto problémy odstrániť jednoducho, rýchlo a najmä efektívne.

NeoVízia je očná klinika, ktorá sa zaoberá práve takýmito zákrokmi. Má za sebou už dlhoročnú prax a tiež niekoľko pozitívnych ohlasov od pacientov. Už viac nechcete nosiť okuliare? Žiadny problém! O to všetko sa totiž v NeoVízii postarajú. Laserová operácia očí je dnes pomerne častý zákrok, pretože čím ďalej, tým viac ľudí začína mať problémy s očami. Dôvodov je v tomto prípade viac. Príčinou môže byť napríklad aj skutočnosť, že ľudia pozerajú viac na televíziu, do mobilu alebo počítača. Samozrejme, príčin očných chýb je ďaleko viac.

Objednanie pomocou online formulára

Chcete vidieť znovu ako za mlada, zbaviť sa očných chýb a okuliarov? V tom prípade sa neváhajte objednať! Je to veľmi jednoduché. Postačí len vyplniť online formulár a je to hotovo! V online formulári vypíšete základné osobné informácie a ďalej už budete riešiť všetko osobne s lekármi, ktorí vám povedia, či je pre vás operácia očí laserom potrebná alebo nie.

Ďalej podstúpite aj špeciálne vyšetrenia, a to ešte pred samotnou laserovou operáciou. Ide o prísne predoperačné vyšetrenia, ktoré predpovedajú, či ste vhodným kandidátom na operáciu tohto typu alebo nie. Ak splníte všetky kritériá, so špecializovanými lekármi sa môžete dohodnúť na ďalšom postupe.

Bude to bolieť?

Najčastejšou otázkou pacientov je, či bude tento zákrok bolieť. Môžeme vás ubezpečiť, že laserová operácia očí je maximálne bezbolestná. Vy nebudete cítiť absolútne nič. Tento zákrok vám tak určite neublíži, práve naopak. Do vysokej miery vám zlepší život a celkové zdravie. Ďalej už nebudete musieť nosiť žiadne okuliare. Samozrejme, to akú metódu operácie podstúpite, záleží najmä od špecialistov.

Práve oni totiž navrhnú konkrétny druh zákroku. Častokrát záleží aj od samotnej hrúbky rohovky. Predsa len, neexistujú dve rovnaké oči, ktoré by mali rovnaké vlastnosti a parametre. Aj to je dôvod, prečo v NeoVízii pristupujú ku každému pacientovi maximálne individuálne a nepoužívajú žiadne vopred stanovené všeobecné tabuľky na posúdenie toho, ktorý zákrok je najvhodnejší.

V deň operácie…

Dôležité je, aby ste v deň operácie neboli prechladnutí a nemali opar. Tiež nepoužívajte špirálu, líčidlá, prípadne nejaký mastný krém. Určite si so sebou vezmite aj slnečné okuliare a na kliniku sa snažte doraziť včas, aby ste zabezpečili efektívny chod, ktorý je pre vás prichystaný na tejto klinike.

Eximer operácia je bezbolestná a trvá menej ako 10 sekúnd, pričom počas jedného zákroku absolvujete operáciu oboch očí. Bezbolestnosť je zabezpečená kvapkami do očí, ktoré spôsobujú znecitlivenie očí. Celková anestézia tak určite nie je nutná, čo vás pravdepodobne tiež poteší. Taktiež nie je nutná ani hospitalizácia. Odporúčame preto, aby ste na operáciu prišli v sprievode niekoho.

Môže skončiť laserová operácia slepotou?

Pýtate sa, či laserová operácia očí môže skončiť slepotou? Odpoveď je nie. Ide len o mýtus, ktorý sa šíri medzi ľuďmi. Okrem iného, po operácii vždy uvidíte lepšie, ako s okuliarmi. Dnešné moderné metódy sú natoľko inovatívne a bezpečné, že zabezpečujú vysokú účinnosť a efektivitu. Preto sa určite nemáte čoho báť. Okrem iného, po celý čas budete pod dohľadom tých najväčších špecialistov.

Všetky informácie z tohto článku sme čerpali z očnej kliniky NeoVízia.sk: https://www.neovizia.sk/. Preto neváhajte a popremýšľajte nad týmto moderným zákrokom aj vy. Určite sa to oplatí.

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *