Dlhodobá a chronická bolesť znepríjemňuje náš život a dokáže nás úplne vyradiť z pracovného procesu aj bežných aktivít. Problematická je nielen fyzická bolesť, ale aj následné psychické vyčerpanie, ktoré sa dostaví vo chvíli, keď je bolesť už príliš dlhá, urputná, a nám sa stále nepodarilo nájsť odborníka, ktorý by nám s ňou pomohol. Prestaňte sa trápiť a oslovte špecialistov na liečbu bolesti.

Aj zdanlivo neliečiteľné bolesti sa dajú odstrániť správnymi postupmi

Centrum pre liečbu bolesti – Pain Clinic, jeho špecializáciou je algeziológia, úspešne odstraňuje chronické bolesti pomocou najmodernejších postupov tam, kde vám iní lekári pomôcť nedokázali. Aké bolesti nás trápia najčastejšie? Je to predovšetkým bolesť chrbta, hlavy, kĺbov, karpálneho nervu a bolesti spôsobené inými úžinovými syndrómami, onkologické a neuropatické bolesti.

Až 90 % ľudí zažije niekedy v živote nepríjemnú bolesť chrbta

Je to najčastejšia chronická bolesť vôbec. V Pain Clinic dokážu pomocou algeziologických intervenčných diagnostických postupov zistiť príčinu a pokiaľ ide o blokádu nervov či trvalé prerušenie, dá sa problém vyriešiť. Pomoc v centru nájdete aj pri ďalších bolestiach chrbta – pri problémoch s platničkami, ak vás postihne ischias, pri bolestiach z facetových kĺbov medzi stavcami a pri mnohých ďalších.

Zbavte sa bolesti hlavy

Vedeli ste, že 20 % populácie postihuje častá bolesť hlavy a až 2 % denná bolesť? V Pain Clinic vám dokážu pomôcť pri primárnych aj sekundárnych bolestiach hlavy. Moderná medicína vie pomôcť už aj s nepríjemnými migrénami.

Vyriešte svoje bolesti karpálneho tunelu

V minulosti bolesti karpálneho tunelu postihovali predovšetkým ťažko pracujúcich ľudí. Dnes je to civilizačný problém, ktorý nám spôsobuje nesprávne zvolená klávesnica či myš. Bolesť postupne prechádza od tŕpnutia končatiny a akútnej krátkodobej bolesti, až po intenzívnu bolesť, kvôli ktorej nemôžete v noci spať. Najefektívnejšou liečbou je pomerne jednoduchá operácia. Neoplatí sa ju odkladať. Má 100% účinnosť.

O Paint Clinic

V Paint Clinic pomáhajú taktiež s bolesťami onkologickým pacientom, s bolesťami kĺbov či neuropatickými bolesťami, ktoré postihujú až tretinu diabetikov. Odborníci z kliniky dokážu vaše bolesti trvale odstrániť, alebo vám od bolesti výrazne uľaviť.

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *