Veľký tlak spoločnosti, neustály stres, ale aj alkohol vedia spôsobiť problémy, s ktorými sa kedysi trápili len starší muži po štyridsiatke. Teraz ich dôverne poznajú aj mladšie generácie, teda muži medzi 20. a 30. rokom života, ktorí si plánujú zakladať rodiny. Práve takíto muži, od ktorých sa očakáva založenie rodiny, si nevedia poradiť s takýmito problémami a len pri slove impotencia majú vrásky na čele.

Problémy s erekciou – problém môže byť vo vašej mysli 

Ak patríte k tým, ktorých trápia pretrvávajúce problémy s erekciou, nemáte sa za čo hanbiť. Nie ste jediný a vo vašom okolí môžete stretnúť kamarátov, ktorí sa taktiež popasovali s problémami s erekciou. K problémom s erekciou sa priznalo až 500 000 mužov. Je ich samozrejme viac, pretože veľa z nich sa hanbí a nechce, aby verejnosť a rodina vedela o jeho problémoch.

Erektilná dysfunkcia 

Pretrvávajúce problémy s erekciou sa odborne nazývajú erektilná dysfunkcia. Je to vlastne opakujúci sa stav, kedy muž nemôže dosiahnuť erekciu. Príčinou problémov môže byť psychický, fyzický a organický problém. Najčastejšie ho spôsobuje ale stres. Žiaden muž nechce sklamať svoju partnerku a keď ho trápi závažná erektilná dysfunkcia, snaží sa vyhovoriť napríklad na bolesť hlavy, len aby nemusel sklamať svoju partnerku.

Nebojte sa partnerke priznať, že vás trápi takýto problém. Ide predsa o váš vzťah a takúto závažnú vec by ste si nemali zatajovať.

Prejavy a liečba

Prejavy erektilnej dysfunkcie sa rozdeľujú podľa kvality erekcie, schopnosti dosiahnuť erekciu, dostatočného stoporenia a na záver schopnosti udržať erekciu. Najčastejšie sa liečia kvalitnými overenými tabletkami na erekciu, ktoré najväčší problém mužov v pomerne krátkom čase odstránia.

Ak chcete, aby vám problémy s erekciou raz a navždy skončili, zmeňte životosprávu, vyhýbajte sa stresu, nepite alkohol a dajte si skontrolovať štítnu žľazu, nakoľko aj tá môže byť príčinou problémov s udržaním erekcie.

 

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *