Najvýhodnejšie zákonné poistenie? Porovnajte si ho online!

 

Hľadáte najvýhodnejšie zákonné alebo havarijné poistenie? Rozhodne v tom nie ste sami. Porovnávať jednotlivé poistenia ručne je náročné, našťastie je tu jednoduchý pomocník!

Automobily sú úžasné vynálezy. Asi nikto z nás by si život bez áut už v dnešnej dobe nevedel predstaviť. Dnešné autá sú navyše dostupnejšie ako kedykoľvek predtým, dovoliť si ich tak už môže každý. Niet divu, že počet áut na cestách medziročne neustále narastá a takýto trend zrejme bude ešte veľmi dlho pokračovať. Vlastniť auto však nie je tak lacné, ako lacné môže byť nejaké si zaobstarať. Auto totiž nie je jednorázová investícia, ale vec, do ktorej musíte neustále investovať nejaké peniaze. Minimálne do benzínu alebo nafty a ostatných prevádzkových kvapalín, neskôr však aj do zimných pneumatík a nejakých tých opráv, ktoré často nie sú práve najlacnejšie. Medzi veľké a citeľné poplatky však môže patriť aj poistenie, minimálne zákonné poistenie, ktoré je, ako hovorí jeho názov, zo zákona povinné. Mnoho majiteľov vozidiel na svoje autá uzatvára aj havarijné poistenie, ktoré je tiež vo väčšine prípadov odporúčané. Ceny poistenia závisia od mnohých faktorov, tak ako aj pri iných produktoch, aj pri poistení existujú lacnejšie a drahšie ponuky. Ako ich rýchlo porovnať?

Ručne? To sa dnes nenosí!

Manuálna práca dnes nie je in a táto skutočnosť platí aj pri výbere poistenia. Komu by sa chcelo lietať po jednotlivých stránkach poistení, zapisovať si jednotlivé ponuky a následne si ich porovnať? Nielen, že je to mimoriadne zdĺhavé, ale aj náročné. Našťastie je tu jednoduchý pomocník s názvom OnlinePorovnanie. Jedná sa o internetový portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting a jeho hlavným poslaním je umožniť ľuďom rýchlo a jednoducho získať prehľad o vybraných druhoch poistení, sprostredkovať poistenie bezpečne cez internet a poskytovať informácie o aktuálnych ponukách na trhu poistení. Havarijné a zákonné poistenie porovnáte veľmi jednoducho, zadáte pár informácií o sebe a vašom vozidle a ihneď získate prehľad ponúk jednotlivých poisťovní. Povedzme, že vám vyjde, že najvýhodnejšie pre vás je PZP v Komunálnej poisťovni, tak pravdepodobne si ho vybavíte tam. Možno pri hraní sa s týmto portálom zistíte, že vaše aktuálne havarijné alebo zákonné poistenie je nevýhodné a budete ešte mať záujem o zrušenie PZP… Tak nečakajte a získajte najvýhodnejšie poistenie ešte dnes!