Nechce sa vám do lekárne? Využite Dr. Max so zľavou

Lieky na predpis

 

Lieky na predpis, ale aj tie bez neho, potrebujeme veľmi často bez ohľadu na to, či je leto, alebo zima. Najčastejšie nakupujeme tie voľnopredajné, ktoré nám pomôžu od bolesti zubov, chrbta, menštruačných bolestí a iných. Aktuálne v letných mesiacoch sa v lekárňach obhliadame po repelentoch proti hmyzu, liekoch na alergie, chladivé gély pomáhajúce proti svrbeniu, začervenaniu od uštipnutia hmyzom, ale aj prípravky na opaľovanie i po opaľovaní. Výhody nakupovania v internetových lekárňach

 

 

Nakupovať však nemusíte len v kamenných lekárňach, ale aj rýchlejšie a pohodlnejšie cez internetové lekárne. Nájdete v nich rovnaký tovar, ako v tých reálnych, rovnako tak sú tu k dispozícii všetky potrebné informácie k farmakom. Vďaka vyberaniu online máte dostatok času prečítať si príbalové letáky, porovnať jednotlivé druhy medzi sebou, rozhodnúť sa o množstvo v pomere k cene a podobne.

Okrem toho sa vyhnete kontaktu s infekčnými ľuďmi, ktorí sa v kamennej lekárni stavia cestou od lekára, kedy majú nákazlivé choroby. Vyhnete sa aj radám, alebo nepríjemnému počúvaniu okolia o vašej chorobe, alebo požiadavkách na zdravotnícke pomôcky, ktoré potrebujete zohnať. 

Nákup vás vyjde lacnejšie

 

 

Internetové lekárne ponúkajú mnohé zľavy. Môžete tu zbierať body za nákup, ak sa zapojíte do vernostného klubu. Registráciou môžete získať aj zaujímavé akčné ponuky ušité vám na mieru. Okrem toho môžete uplatniť promokupóny, s ktorými vás liek vyjde aj o stovky korún lacnejšie. Tie majú obmedzenú platnosť, je preto dobré sledovať ich aktuálnu ponuku. Zabezpečiť si tak môžete lacnejšie výživové doplnky, dopravu zadarmo, zľavu na opaľovacie prostriedky a podobne. Zľavové kupóny sa často obmieňajú, ak na lieky či ďalší tovar z lekárne neponáhľate, oplatí sa je sledovať a počkať si na ten, ktorý sa vám najviac hodí. 

Nezabúdajte na deti

 

 

Špeciálna kozmetika určená pre najmenšie deti, ale aj mamičky alebo tehotné ženy, sa tiež bežne predáva v lekárňach. Aj Dr. Max ju ponúka a aktuálne ju s promokupónom kúpite o 20 % lacnejšie. Prezrite si kompletnú ponuku a použijte peniaze v peňaženke na niečo iné, čo potrebujete zaplatiť. 

Ak sa naučíte nakupovať v online lekárňach, budete takto lieky a ďalší tovar z lekární nakupovať určite často. Ušetríte čas, vyhnete sa chorým a nebudete musieť nikde chodiť. Tovar vám doručia až domov, a to všetko vo veľmi krátkom čase.