Pre psychické a duševné zdravie človeka je fyzický kontakt veľmi dôležitý, ale tretina populácie trpí nedostatkom sexu. Ak patríte do daného zoskupenia, mali by ste riešiť problém, pretože nedostatok sexu spôsobuje celý rad problémov.

Počas intimných chvíľok dochádza k produkcii endorfínu. Jedná sa o hormón, ktorý stojí za dobrú náladu a pozitívnym pohľadom na svet. Ak ste spokojní po sexuálnej stránke, zrejme máte dobrú náladu a ste fyzicky aj psychicky dobre naladení.

Masturbácia rieši problém iba dočasne

Hormón vzniká aj pri masturbácii, ale koho sa bavilo neustále onanovať. Stále vám však bude chýbať fyzický kontakt. Ešte navyše, každý človek je nastavený úplne inak, a tak nie každého masturbácia dokáže uspokojiť na dlhšiu dobu. Dokonca sa nájdu aj ľudia, ktorí sebauspokojovanie vnímajú ako niečo nekalého.

Ak máte partnerský vzťah, ale neuspokojuje vás frekvencia milovania s drahou polovičkou, pravdepodobne budete tiež frustrovaní a znepokojení. Ak z spálne vyprchá prvotná zamilovanosť, dostane sa do vzťahu stereotyp, ktorý sexuálnemu životu rozhodne neprospieva.

Ako kompenzovať nedostatok sexu?

V podstate každý sa s nedostatkom sexuálneho styku vysporiada po svojom. Zatiaľ čo niekto zostane u masturbácie, niekto si objednáva profesionálky v sexe. Taká profesionálka príde k vám domov, dopraje vám to, čo vám chýba, a potom zase odíde. Vy za službu zaplatíte a obidve strany sú maximálne spokojné.

Samozrejmosťou je maximálna diskrétnosť, ktorú krásne dievčatá sľubujú, a tak sa nemusíte obávať, že sa niekto dozvie o vašom sexuálnom živote. Pravdepodobne sa pýtate, kde takú slečnu nájsť. Ideálnou voľbou je internet. Ženy majú na internete aj fotky, takže si vyberiete takú, ktorá je podľa vášho vkusu. Tešte sa opäť na plnohodnotný sexuálny život.

 

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *