Podpora imunity a metabolizmu – ako na to?

Keď nastane obdobie chrípky, je to pre väčšinu ľudí veľmi zložité obdobie. Nevedia, ako sa proti tomu brániť, a tak upadajú do choroby, ktorá neprináša nič dobré. Aby sa však takýmto nepríjemnostiam predišlo, je veľmi rozumné dbať na zlepšenie svojej imunity, a tak aj celého metabolizmu. My vám ukážeme ako na to!

Imunita chráni naše telo pred škodlivými látkami, ktoré prichádzajú z okolia. Keď sa však imunita vonkajšími vplyvmi poškodí, pre telo to nie je dobrá správa. Metabolizmus je náchylnejší na chorobu a telo nezvláda proti tomu bojovať. Účinnou prevenciou je vyvážená strava, dostatok zeleniny a ovocia, ktoré obsahujú množstvo prospešných vitamínov. Pravidelný pohyb na čerstvom vzduchu a športovanie. Dôkladné umývanie rúk a mohli by sme takto pokračovať ďalej.

Niekedy to na udržanie dobrej imunity stačí, no v prípade, že chcete mať imunitu ešte o niečo lepšiu je potrebné doplniť vašu stravu o výživové doplnky. Chrom Combi je výživový doplnok, ktorý sa skladá zo zinku a chrómu. Zinok podporuje funkciu imunitného systému, kĺbov, zraku či dokonca aj plodnosť. Chróm udržiava normálnu hladinu glukózy v krvi, podporuje metabolizmus a udržanie si normálnej telesnej hmotnosti. Stačí len jedna tabletka denne tohto prírodného výživového doplnku a váš imunitný systém sa po čase výrazne posilní.

Vitamín B6 a jeho účinky

Výživový doplnok Chrom Combi obsahuje taktiež vitamín B6, ktorý má skutočne zázračné účinky. Prispieva k zachovaniu energetického metabolizmu, k zníženiu vyčerpania a únavy. Dokonca, priaznivo ovplyvňuje funkciu nervového a imunitného systému. Navyše, tento produkt neobsahuje žiadne konzervačné látky, syntetické farbivá či lepok. To znamená, že je to skutočne prírodný produkt s množstvom výhod.

Ak máte záujem vyskúšať niektorí z výživových doplnkov, na internetových stránkach či v lekárňach nájdete skutočne širokú škálu týchto produktov. Taktiež sa môžete poradiť so svojim lekárom, ktorý vám s určitosťou odporučí vhodný výživový doplnok pre vás a vy sa tak nebudete musieť ničoho obávať!