Vedeli ste, že si Vaše telo ukladá informácie o príčinách zdravotných problémov? Práve vďaka týmto informáciám je možné uzdraviť sa aj v prípade, že Vám klasická liečba nezaberá. Komplexná terapia pomôže príčiny zdravotných ťažkostí odhaliť a telo potom dostane šancu uzdraviť sa raz a navždy.

Všetky zdravotné problémy sú psychosomatického pôvodu. Jedná sa o traumy, ktorá sme si prežili v detstve, potlačené emócie atď. Niet potom divu, že klasická liečba v týchto prípadoch nezaberá a zdravotné problémy sa neustále vracajú. Práve tu môže pomôcť komplexná terapia.

Komplexná terapia odhalí príčiny problémov, ktoré si telo ukladá do podvedomia. Potom nastáva prirodzená liečba a Vaše telo sa môže uzdraviť raz a navždy.

Terapia na diaľku

Problém vzdialenosti je už v dnešnej dobe prekonaný. Komplexná terapia funguje aj na diaľku. Napríklad terapeut a odborný poradca Radovan Babic sa venuje terapii prostredníctvom telefonických rozhovorov. Výsledky komunikácie na diaľku sa nelíšia od výsledkov, ktoré prinášajú osobné stretnutia. Terapia na diaľku je teda ideálnou možnosťou pre každého, kto z akéhokoľvek dôvodu nemôže jazdiť na terapiu osobne.

Komu je terapia určená?

Komplexná terapia je vhodná pre jednotlivcov, ale aj páry, deti, alebo dokonca zvieratá. Pri procese terapie je však nutná vysoká koncentrácia, a preto ju neodporúčame osobám pod vplyvom alkoholu či drog. V žiadnom prípade tiež nenahrádza riešenie vážnych zdravotných problémov, ktoré vyžadujú akútny lekársky zásah.

Aké problémy komplexná terapia rieši?

Pomocou terapie je možné riešiť všetky zdravotné problémy, a to biologické, fyziologické, mechanické, psychické, emocionálne, vzťahové, problémy so zubami a oveľa viac. Viac informácií o možnostiach komplexnej terapie nájdete priamo na webových stránkach www.bioliecba.eu.

 

 

Obrázek zdroj:  “©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť”

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *