Akýkoľvek zdravotný problém zamáva s našou psychikou. Viacerým zdravotným problémom sa začíname venovať až príliš neskoro, keď sú príznaky viac než jasné a obmedzujú nás.

Mnoho mužov máva s pribúdajúcimi rokmi problémy s erekciou. Aj pri nich platí, že čím skôr sa začnú riešiť, tým skôr sa zdravotný problém podarí stabilizovať alebo úplne odstrániť.

Predčasná ejakulácia

Problémy s erekciou nemávajú len muži po štyridsiatke, ale aj mladší muži. Jedným z problémov je predčasná ejakulácia. Tá trápi najmä mladých mužov, ktorí sa ešte len učia „ovládať“ penis.

Predčasná ejakulácia sa objavuje ale aj u starších mužoch. Trápi najmä mužov, ktorí sú veľmi vzrušení a tak nemôžu udržať erekciu. Zároveň trápi aj mužov, ktorí dlho nemali sex a tak od vzrušenia nedokážu udržať erekciu.

Práve skorý výron semena trápi muža, ale aj jeho partnerku. Má to negatívny vplyv na sexuálny život partnerov a môže to spôsobiť dokonca aj partnerskú krízu, ktorá môže viesť až do úplného odlúčenia.

Hľadanie príčiny

Problémy s erekciou trápia čoraz viac mužov. Okrem predčasnej ejakulácie sa môže objaviť aj erektilná dysfunkcia, ktorá sa objavuje hlavne po štyridsiatke. Erektilná dysfunkcia vzniká vtedy, keď muž nedokáže dosiahnuť erekciu. Aby sa však mužovi podarilo odstrániť tieto problémy (predčasnú ejakuláciu, erektilnú dysfunkciu), mal by hľadať príčiny. Medzi príčiny patrí predovšetkým nezdravý životný štýl – fastfood, fajčenie, alkohol. Problémy s erekciou môže spôsobovať aj stres, neurologické problémy, či dokonca lieky, ktoré muž užíva.

Ak sa chcete problémov zbaviť, pomôže vám Viagra. Tá vám prinesie okamžitý výsledok.

Je však dôležité odhaliť príčiny/príčinu a popracovať na ich/ jej odstránení.

Pomôcť predchádzať týmto problémom vám môže zdravotný životný štýl- zdravé stravovanie a samozrejme dostatok pohybu.

Zdroj obrázka:

Autor: diy13 / Shutterstock.com

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *