Bohužiaľ, ľudské zdravie je pomerne krehké. Akonáhle sa na vás hrnie jedno ochorenie za druhým, je najvyšší čas zamerať sa na podporu imunitného systému. Ak snáď každý mesiac vás prepadne minimálne prechladnutie, potom je niečo vo vašom organizme zle. Samozrejme nemusíte hneď brať chemické lieky, pretože na podporu imunitného systému existujú prírodné doplnky stravy. V nasledujúcich riadkoch vám ich niekoľko predstavíme.

Vitamínové bomby

Imunitný systém potrebuje dostatok vitamínov. Samozrejme je dôležité zvýšiť príjem ovocia a zeleniny, ale do tela nedokážete dostať toľko vitamínov touto formou, koľko telo naozaj potrebuje. V takom prípade na scénu nastupujú prírodné produkty, ako je potrebné VITAMÍN D3 10 mg. Popri tom, že podporuje správnu funkčnosť imunitného systému, napomáha aj k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu.

Proti chrípke a nachladnutí je dobré zvoliť ALLICOR, čo je v podstate cesnak. Obsahuje neskutočné množstvo stopových prvkov a minerálov.

Ďalšie prírodné produkty na imunitu

Zabudnúť nesmieme ani na REISHI + Zinok a vitamín C. Ide o prípravok na podporu imunitného systému a udržiavanie funkcie obehového systému. Za zmienku stojí tiež ZINOK Forte, ktorý pôsobí tiež na kĺby, vlasy, nechty, kosti a pokožku. Pretože obsahuje vitamín B6, tak má vplyv aj na imunitu.

V neposlednom rade stojí za zmienku SELÉN FORTE ochraňujúci bunky pred oxidatívnym stresom. A ešte vám predstavíme CHROM Combi, ktorý okrem toho, že podporuje imunitný systém, má pozitívny vplyv na tvorbu DNA, delenie buniek, plodnosť a reprodukciu.

Ak si teda chcete objednať doplnky stravy na čisto prírodnej báze, odporúčame pozrieť sa do pestrého produktového portfólia e-shopu greenlike.sk. Určite nájdete preparáty, ktoré prospejú aj vášmu zdraviu.

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *