Úrazové poistenie sa odporúča nielen športovcom, u ktorých je zvýšená pravdepodobnosť úrazu, pretože denne sa preháňajú na bicykloch, korčuliach, po horách a náročných terénoch. Bohužiaľ, zákon schválnosti funguje, a tak si môžete zlomiť nohu, aj keď idete doma zo schodov. V nasledujúcich riadkoch vám teda prezradíme, prečo sa vám úrazové poistenie oplatí.

Klasické zdravotné poistenie vám zaistí lekárske ošetrenie, bez toho aby ste museli niečo platiť. Ak sa však chcete chrániť aj finančne, teda aby ste dostali nejakú peňažnú náhradu za dobu, čo nebudete schopní vykonávať prácu, alebo za trvalé následky, je nevyhnutné dohodnúť si výhodné a dobre nastavené úrazové poistenie.

Kde si dojednať úrazové poistenie?

Úrazovú poistku si môžete dojednať v akejkoľvek slovenskej poisťovni. Buď je vám k dispozícii úrazové poistenie, alebo životné poistenie, ktorého súčasťou je aj úrazové.

Vezmite do úvahy niekoľko aspektov

Ak uvažujete nad úrazovou poistkou, mali by ste zohľadniť niekoľko základných aspektov, ako sú riziká, ktoré má poistka pokrývať, dosah poistného krytia, jeho cena a podobne. Porovnajte si ponuky jednotlivých poisťovní, no rozhodovať sa na základe ceny je nezmysel. Dôležité je, aby poistka zahŕňala všetko, čo má, aby ste potom neprišli skrátka.

Na koho sa obrátiť?

Jednou z populárnych tuzemských poisťovní je Union. Priamo na webových stránkach spoločnosti nájdete formulár, do ktorého vyplníte niekoľko základných informácií a osobných údajov, na ich základe vám bude navrhnuté optimálne riešenie. Ak sa vám ponuka zapáči, môžete si ju okamžite dojednať cez internet. Vybaviť si úrazové poistenie nebolo nikdy jednoduchšie.

Union poisťovňa je veľmi obľúbená. V jej ponuke nájdete celý rad ďalších produktov, ako je napríklad aj povinné zmluvné poistenie.

 Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *