LVN, a. s. PDF Tlačiť E-mail

LVN, a. s. so sídlom v Košiciach je zdravotníckym zariadením typu poliklinika. Je výučbovou základňou Slovenskej zdravotníckej univerzity v odbore letecké lekárstvo. Je zaradená do siete zdravotníckych zariadení Ministerstva zdravotníctva SR.

Je jediným pracoviskom svojho druhu na Slovensku a poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť na úrovni polikliniky II. typu príslušníkom ozbrojených zložiek, vojenskému a civilnému leteckému personálui poistencom všetkých zdravotných poisťovní. Ako aj pacientom bez poistenia vrátane občanov zo zahraničia,ktorí hradia svoju zdravotnú starostlivosť priamou platbou.

Dlhoročná tradícia Vojenskej nemocnice v Košiciach (od roku 1858) so zárukou ľudského prístupu vysoko kvalifikovaného personálu s kvalitným moderným technickým vybavenímprispieva k trvale zvýšenému záujmu o naše služby v regióne.

Dúfame, že aktuálne informácie vzbudia aj Váš záujem o naše zdravotnícke zariadenie
a pomôžu Vám pri možnom využívaní našich služieb v budúcnosti.

Oddelenie:

• Tel.: 055/ 6130011